دانش
تحقیقات
به نقل ازصدانیوز،به گزارش  حوزه دانشگاهی گروه علمی پزشکی فاطمه بهجتی اردکانی، رئیس دانشگاه اردکان با اعلام این خبر و ضمن تبریک به این استاد جوان و با اخلاق و عموم دانشگاهیان گفت: این انتخاب با روش‌شناسی پیشرفته از پایگاه‌های (ESI) و (WOS)، شناسایی و استخراج شده است و براساس اعلام این پایگاه‌ها دکتر رهائی فرد، عضو هیأت علمی دانشگاه توانست در هر دو حوزه کلی و مهندسی نام خود را در این لیست ثبت کند.
معیار انتخاب پایگاه‌های فوق‌الذکر براساس حوزه موضوعی، تعداد کل استناد‌ها در حوزه موضوعی، تعداد مقالات در حوزه موضوعی و تعداد کل مقالات بوده است.
۱۷۳ دانشمند ایرانی در زمره دانشمندان یک درصد برتر جهان قرار گرفتند
یاسر شهبازی مدیر امور پژوهشی دانشگاه رازی در این خصوص اظهار داشت: براساس اعلام پایگاه استنادی علوم جهان اسلام، دکتر مجتبی شمسی‌پور، دکتر مسعود رحیمی و دکتر سیدسیاوش مدائنی از اعضای هیئت علمی این دانشگاه، در جمع یک درصد   قرار گرفتند.
براساس گزارش اخیر ISC ، آخرین فهرست دانشگاه‌های برتر کشور در میان موثرترین دانشگاه‌های پر استناد برتر دنیا و لیست به روز شده پژوهشگران پراستناد کشور در پایگاه بین المللی کلاریویت آنالتیکس (Essential Science Indicators (WOS-ESI ارائه شده است.
منبع : الف

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید