وزنه برداری

به نقل ازصدانیوز،کمیته بین‌المللی پارالمپیک «سیامند رحمان» ملی‌پوش فوق سنگین پاراوزنه‌برداری ایران را به عنوان یکی از ۱۰ستاره رقابت‌های جهانی قزاقستان معرفی کرد.

کمیته بین‌المللی پارالمپیک «سیامند رحمان» ملی‌پوش فوق سنگین پاراوزنه‌برداری ایران را به عنوان یکی از ۱۰ستاره رقابت‌های جهانی قزاقستان معرفی کرد. سایت کمیته بین‌المللی پارالمپیک در فاصله کمتر از یک ماه تا آغاز رقابت‌های وزنه‌برداری معلولان جهان در قزاقستان اقدام به معرفی ۱۰ ستاره احتمالی این تورنمنت کرد که نام «سیامند رحمان» در بین این ستاره‌ها دیده می‌شود.
«سیامند رحمان» در بین 10 ستاره پاراوزنه‌برداری قهرمانی جهان
این سایت در بخش معرفی رحمان نوشته است: «همه چشم‌ها به قوی‌ترین ورزشکار معلول دنیا خواهد بود که تلاش می‌کند یک رکورد جهانی دیگر در رقابت‌های نور سلطان ۲۰۱۹ به ثبت برساند. رقابت‌های وزنه‌برداری معلولان قهرمانی جهان اواخر تیرماه به میزبانی شهر نور سلطان، پایتخت کشور قزاقستان آغاز می‌شود و ملی‌پوشان کشورمان با حریفان خود برای کسب مدال‌های رنگارنگ مسابقه خواهند داد. این مسابقه یکی از مراحل گزینشی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو به شمار می‌رود. رحمان وزنه بردار فوق سنگین پارالمپیکی ایران است که یک دهه گذشته افتخارات فراوانی برای ورزش ایران کسب کرده است. ۲ مدال طلای پارالمپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو، پنج مدال طلا و یک نقره مسابقات قهرمانی جهان و سه مدال طلای بازی‌های پاراآسیایی ۲۰۱۰ گوانژو، ۲۰۱۴ اینچئون و ۲۰۱۸ جاکارتا از سیامند ورزشکاری شناخته شده در سطح رقابت‌های بین‌المللی ساخته است.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید