علی دایی جانشین اسکوچیچ می‌شود؟

به نقل از خبرگزاریها

بعد از صعود تیم ملی ایران به دور نهایی انتخابی جام جهانی ادامه همکاری با اسکوچیچ فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

به گزارش نباء خبر، بعد از صعود تیم ملی ایران به دور نهایی انتخابی جام جهانی ادامه همکاری با اسکوچیچ فعلا در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

شنیده ها حاکی از آن است که فدراسیون فوتبال درصدد جانشینی اسکوچیچ است تا در صورت صعود به جام جهانی بتواند با افتخار اعلام کند که با مربی معرفی شده در دوران عزیزی خادم توانسته اند به این موفقیت برسند؛ افتخاری که البته تحریف شده نیست و اگر بتوانند با مربی جدید بعد از اسکوچیچ تیم ملی را به جام جهانی ببرند کاری کارستان کرده اند.

روز گذشته شایعاتی مبنی بر مذاکره با واسطه از سوی فدراسیون فوتبال با کارلوس کی روش مطرح شد که مشخص است چنین موضوعی صحت ندارد چرا که بازگشت کیروش به فوتبال ایران باز هم همان حواشی وحشتناک را به بار خواهد آورد و جنجال فوتبال ایران بار دیگر شروع می شود.

خبر مذاکره با برانکو نیز از این جهت صحت ندارد چرا که برانکو با فدراسیون فوتبال عمان قرارداد دارد و طبعا این فدراسیون اجازه نمی دهد که مربی موفقش به این راحتی ها به تیمی دیگر ملحق شود چرا که این تیم نیز مانند ایران در دور نهایی انتخابی جام جهانی قرار دارد و نمی خواهند به این شکل ریسک کنند.

صحبت حضور علی دایی نیز اما و اگرهایی دارد چرا که علی دایی دو سال پیش با درگیری شدیدی که با مدیرعامل وقت سایپا آقای مددی پیدا کرد از کار برکنار شد و بعد از این ماجرا با وجود پیشنهادهایی که داشت اجازه داده نشد هدایت تیم ملی فوتبال ایران را برعهده بگیرد.

حال باید دید آیا این ممنوعیت حضور علی دایی روی نیمکت تیم های ملی و باشگاهی برطرف شده که فدراسیون فوتبال به سمت او رفته یا خیر. در هر صورت گزینه ایرانی برای هدایت تیم ملی ایران با وجود ستاره های مطرح کمی ریسکی است و استرس را به سمت هواداران فوتبال سرازیر خواهد کرد ضمن اینکه دایی یکبار در تیم ملی درس پس داده و بعید نیست که این پروژه بعد از ۱۲ سال بار دیگر تکرار شود.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید