سید ابراهیم رئیسی با شعار دولت «کار و کرامت» آمد

سید ابراهیم رئیسی با حضور در وزارت کشور نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد. وی در خصوص برنامه اش گفت: گام اول تحول وضع کشور، تحول در نظام مدیریتی است. تولید آستان قدس افزود: با تجربه بیش از سه دهه مدیریت و دو دهه مدیریت کلان از وضعیت کشور و مشکلات و آسیبهای آن […]

سید ابراهیم رئیسی با حضور در وزارت کشور نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شد.

وی در خصوص برنامه اش گفت: گام اول تحول وضع کشور، تحول در نظام مدیریتی است.

تولید آستان قدس افزود: با تجربه بیش از سه دهه مدیریت و دو دهه مدیریت کلان از وضعیت کشور و مشکلات و آسیبهای آن آگاه هستم. در مدت خدمت در آستان قدس رضوی تمام تلاشم برای خدمت به زائرین بود اما با نزدیک شدن به انتخابات موج دعوت ها از سوی مردم، علما ، دانشگاهیان باعث شد وارد این عرصه شوم.

رئیسی با اشاره به مدت حضورش در آستان قدس گفت: تا این اواخر می گفتم با مسئولیتی که دارم بنای حضور در انتخابات ندارم. به مسئولین دولت گفتم بیشترین مراجعات به من در آستان قدس درخواستهای اشتغال بود. این وضعیت حتما می تواند به نفع کسانی که مشکل دارند تغییر بکند.

وی در خصوص چرایی ورودش به این عرصه توضیح داد: تصمیم گیری برای ورود به انتخابات برای من بسیار سخت بود. نگاه به مشکلات مردم، به ویژه جوانان و موج درخواستها موجب شد تا وارد صحنه انتخابات بشوم. نگاه فراجناحی دارم و از نخبگان و فرهیختگان در عرصه اقتصاد بهره خواهم برد.برنامه ام را در حوزه اقتصادی منتشر خواهم کرد.

رئیسی همچنین با اشاره به حمایت برخی از گروه ها از خود گفت: خودمان را منحصر به جریان یا عنوان سیاسی خاص نمی کنیم.

این نامزد دوازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: شعار ما دولت « کار و کرامت » خواهد بود.

رئیسی ادامه داد: نوشتن حقوق شهروندی بس است، باید عمل شود. در عمر اداری بنده چندبار قوه قضاییه و مجلس نوشتند. امروز میدان انشا نویسی برای حقوق شهروندی نیست.

وی همچنین در خصوص حوادث منطقه و کشور سوریه گفت: حل مساله سوریه باید توسط سوری ها انجام شود.  دخالت خارجی ایجاد مشکل می کند. دخالت خارجی ها منجر به گره بیشتر خواهد شد. بگذارید سرنوشت سوریه به دست مردم این کشور رغم بخورد.

از ماه ها قبل جریان های اجتماعی مختلفی با اعلام حمایت از رئیسی خواستار ورود وی به عرصه انخابات به عنوان نماینده نیروهای انقلابی بودند.

گفتنی است انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا و نخستین میان دوره ای دهمین دوره مجلس شورای اسلامی ۲۹ اردیبهشت ماه برگزار می شود.

منبع : رجا نیوز


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید