ریاض
به نقل ازصدانیوز، به نقل از شبکه تلویزیونی العالم، فعالان سعودی از وقوع یک انفجار بسیار مهیب در ریاض پایتخت عربستان خبر دادند.العالم همچنین به نقل از خبرنگار خود از وقوع انفجارهای مهیب در شهر جیزان در جنوب عربستان خبر داد.
شبکه تلویزیونی الجزیره  نیز به نقل از رسانه های سعودی اعلام کرد؛ ائتلاف متجاوز سعودی مدعی رهگیری و انهدام یک فروند موشک بالستیک در آسمان ریاض شد.
این در حالی است که شبکه تلویزیونی العربیه از پدافند هوایی عربستان با یک فروند موشک در آسمان جیزان در جنوب این کشور خبر داد.
شبکه تلویزیونی الجزیره مباشر تصاویری را به نقل از رسانه های سعودی پخش کرد که گفته می شود مربوط به رهگیری دو فروند موشک در آسمان ریاض پایتخت عربستان است.
حمله هوایی ائتلاف سعودی به پایتخت یمن ناکام ماند
خبر دیگر اینکه پدافند هوایی یمن، جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی را که قصد حمله هوایی به پایتخت این کشور داشتند، فراری داد.
سرتیپ “یحیی سریع” سخنگوی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد پدافند هوایی این کشور موفق شده است جنگنده‌های ائتلاف متجاوز سعودی را که قصد حمله هوایی به پایتخت این کشور داشتند، فراری دهد.
بر اساس این گزارش، سامانه‌های پدافندی فاطر ۱ ارتش و نیروهای مردمی یمن توانسته‌اند جنگنده‌های ائتلاف را پیش از اینکه قادر به انجام هرگونه عملیاتی شوند، مجبور به فرار کنند.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید