نشانه های مهم غلظت خون کدامند؟

به نقل از منابع پزشکی

عصاره نه گیاه فران، با بهره گیری از عصاره بهترین و موثرترین گیاهان مانند زنجبیل، آرتیشو، تخم کتان، گشنیز، چای سبز، دارچین، لیمو ترش، رزماری… و با فرمولاسیون خاص خود ضمن پاکسازی خون و کاهش غلظت و چربی خون، با بهبود و تقویت عملکرد سیستم گردش خون باعث تقویت سیستم ایمنی بدن جهت مقابله با بیماریهای خطرناک می شود.

به  گزارش نبأخبر،هر کدام از نشانه های خستگی و بیحالی، تنگی نفس، سرگیجه و سردرد، تیرگی پوست و لبها یا قرمزی چشمها، خارش پوست به ویژه در کف دست و پاها، گز گز و خواب‌رفتگی دست و پا، یبوست، هشدار ابتلا به غلظت خون است و اگر به موقع اقدام به درمان آن نشود این عوارض تشدید شده و همچنین می تواند زمینه ساز بیماریهای خطرناک و کشنده مانند سکته‌های قلبی و مغزی باشد.

شرکت نوشین شهد پس از مطالعات فراگیر در طب سنتی و طبیعی، موفق به تولید محصولی موثر برای پاکسازی خون، کاهش چربی و غلظت خون شده است. عصاره نه گیاه فران، با بهره گیری از عصاره بهترین و موثرترین گیاهان مانند زنجبیل، آرتیشو، تخم کتان، گشنیز، چای سبز، دارچین، لیمو ترش، رزماری… و با فرمولاسیون خاص خود ضمن پاکسازی خون و کاهش غلظت و چربی خون، با بهبود و تقویت عملکرد سیستم گردش خون باعث تقویت سیستم ایمنی بدن جهت مقابله با بیماریهای خطرناک می شود.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید