×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true
true

ویژه های خبری

true
    امروز  سه شنبه - ۱۲ فروردین - ۱۳۹۹  
false
true
تولید خودرو در انگلستان به بالاترین حد خود در ۱۷ سال اخیر رسید

ا توجه به آخرین آمار و ارقام، امسال با بیش از ۱٫۶ میلیون واحد خط مونتاژ، تولید خودرو در انگلستان به بالاترین حد خود از سال ۱۹۹۹ رسید. تقریبا ۱۷۰،۰۰۰ دستگاه خودرو سواری در ماه نوامبر تولید شده ، که ۱۲٫۸ درصد بیشتر از تولید سال گذشته در همان ماه است.

با توجه به آخرین آمار و ارقام، امسال با بیش از ۱٫۶ میلیون واحد خط مونتاژ، تولید خودرو در انگلستان به بالاترین حد خود از سال ۱۹۹۹ رسید.

 به نقل از Russia Today، انجمن تولید کنندگان موتور و معامله گران (SMMT) گفت: تقریبا ۱۷۰،۰۰۰ دستگاه خودرو سواری در ماه نوامبر تولید شده ، که ۱۲٫۸۸ درصد بیشتر از تولید سال گذشته در همان ماه است.
تولید خودرو در انگلستان به بالاترین حد خود در 17 سال اخیر رسید
تولید برای بازار داخلی با ۱۴ درصد افزایش به ۳۳۷۴۵ دستگاه خودرو سواری رسیده است، که این رقم نشان دهندۀ بهبود وضعیت تولید است که به خاطر کم شدن تقاضا ها در ماه اکتبر کاهش یافته بود. صادرات خودرو نیز به رشد خود ادامه داده و ۱۲٫۵ درصد افزایش یافته.
با توجه به آخرین آمار و ارقام انجمن تولید کنندگان موتور و معامله گران، امسال ۱٫۲ میلیون خودرو به سایر کشور ها صادر شده است. اتحادیه اروپا هنوز بازار اصلی برای صنعت خودرو سازی انگلستان است.
در این گزارش هیچ اطلاعی در مورد افزایش تقاضای خارجی بعد از کاهش شدیدی که با خروج انگلستان از اتحادیه اروپا رقم خورده بود، منتشر نشده است.
تولید کنندگان نگران شده اند که با تصمیم ترک اتحادیه اروپا، تعرفه های اعمال شده بر صادرات خودرو افزایش یابد.
منبع:تابناک

true
true
true
true

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

- کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
- آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true