رونمایی آمریکا از پهپاد جدید ریزر که جایگزینی ارزان قیمت برای موشک های کروز است

به نقل از منابع خبری

این پهپاد همچنین می‌تواند به‌عنوان یک حامل موشک کار کند و در نتیجه برد موشک‌های کوچک هوا به هوا یا هوا به سطح را افزایش دهد. این می تواند موشک هایی مانند بریمستون یا هلفایر را تا بیش از ۴۰۰ مایل ارسال کند.این پهپاد می‌تواند تا زمانی که فرمان داده شود، در جای خود پرسه بزند، سپس موشک را برای دستیابی به هدف نهایی مستقر کند و برد و دقت سامانه‌های موشکی را افزایش دهد.

به گزارش نبأخبر،به نقل از interesting engineering ، شرکت هوافضای میمن مستقر در کالیفرنیای جنوبی از طیف جدید پهپادهای مجهز به هوش مصنوعی (HS VTOL) با نیروی جت، پرسرعت و برخاست عمودی خود رونمایی کرد.میمن می گوید که از این پهپاد جدید ریزر می توان برای عملیات صلح آمیز و همچنین در زمان جنگ استفاده کرد. هواپیماهای بدون سرنشین همچنین دارای سرعت ۵۰۰ مایل در ساعت (۸۰۰ کیلومتر در ساعت) هستند.

طبق گفته میمن، پهپادها می توانند همه چیز را از تجهیزات پزشکی گرفته تا موشک های اتشین، ارسال کنند.

پهپادهای ریزر توانایی تقلید از هلیکوپترها و جنگنده های جت را دارا هستند.

نوع پهپاد افکتوری این شرکت به عنوان جایگزینی ارزان قیمت برای موشک های کروز گران قیمت معرفی می شود. رابط هدایت‌شده با هوش مصنوعی می‌تواند حمل بار دقیق یا ضربه جنبشی را فعال کند.

 

این پهپاد همچنین می‌تواند به‌عنوان یک حامل موشک کار کند و در نتیجه برد موشک‌های کوچک هوا به هوا یا هوا به سطح را افزایش دهد. این می تواند موشک هایی مانند بریمستون یا هلفایر را تا بیش از ۴۰۰ مایل ارسال کند.

این پهپاد می‌تواند تا زمانی که فرمان داده شود، در جای خود پرسه بزند، سپس موشک را برای دستیابی به هدف نهایی مستقر کند و برد و دقت سامانه‌های موشکی را افزایش دهد.

مشخصات پهپاد ریزر
وسیله نقلیه هوایی ریزر(AUV) می تواند با هر سوخت سنگینی کار کند.

این پهپاد باری می تواند از یک منطقه ده فوتی برفی، فرود بیاید که آن را به ابزاری کارآمد در عملیات نظامی تبدیل می کند. همچنین دارای سیستم ناوبری و کنترل AI GPS است.

بارگیری (6)

پهپاد ریزر قادر به هدف گیری، صعود، فرود، پرسه زدن و مانور فوق العاده است. این پهپادها قابلیت برخاستن و فرود خودران را دارند و به حداقل حمایت خدمه نیاز دارند.

بسته به نوع، پهپادها می توانند محموله هایی از ۱۰۰ پوند (۴۵ کیلوگرم) تا ۱۰۰۰ پوند (۴۵۰ کیلوگرم) حمل کنند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید