بزرگ‌ترین حمله به پایگاه آمریکا در عراق

بنا بر گزارش المیادین

نیروهای آمریکایی در پایگاه هوایی عین الاسد در غرب عراق روز شنبه مورد حمله قرار گرفتند. منابع آگاه به المیادین گفتند که این حمله شامل چندین موشک بالستیک بود که از چند جهت به سمت این پایگاه هوایی شلیک شد. علاوه بر این، این منابع فاش کردند که حداقل 10 موشک مستقیماً به این پایگاه هوایی یا نزدیکی آن اصابت کرده است.

به گزارش نبأخبر،پایگاه عین‌الاسد در عراق مورد حمله قرار گرفت؛ انفجارهایی که از آن‌ها با عنوان «بزرگ‌ترین» حمله به پایگاه‌های آمریکایی تاکنون یاد شده است.

نیروهای آمریکایی در عراق بار دیگر مورد حمله قرار گرفتند؛ انفجارهایی که از آن‌ها با عنوان «بزرگ‌ترین» حمله به پایگاه‌های آمریکایی تاکنون یاد شده است.

بنا بر گزارش المیادین، نیروهای آمریکایی در پایگاه هوایی عین الاسد در غرب عراق روز شنبه مورد حمله قرار گرفتند. منابع آگاه به المیادین گفتند که این حمله شامل چندین موشک بالستیک بود که از چند جهت به سمت این پایگاه هوایی شلیک شد. علاوه بر این، این منابع فاش کردند که حداقل 10 موشک مستقیماً به این پایگاه هوایی یا نزدیکی آن اصابت کرده است.

در همین زمینه، رسانه‌های عراقی از مشاهدات اولیه مبنی بر رگبار گسترده راکت به سمت پایگاه نظامی آمریکا خبر داده‌اند. این پایگاه هوایی در استان الانبار واقع شده و یکی از دو پایگاه هوایی آمریکا در این کشور غرب آسیا است.

گفته شده چند نیروی آمریکایی در اثر این حمله زخمی شدند. رویترز به نقل از یک مقام آمریکایی که نامش فاش نشده گزارش داد که در نتیجه حمله روز شنبه به پایگاه هوایی عین الاسد عراق، چند پرسنل آمریکایی مجروح شدند.


ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید